PLÁNOVAČ VÝROBY - OPTIMALIZACE (od 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Jste tak trochu vyjednávač a analytik v jednom? Umíte se domluvit v angličtině? Baví Vás práce s databázemi a tabulkami? Tak to bude pozice přímo pro Vás! Mezinárodní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY - OPTIMALIZACE (od 60.000 Kč)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Optimalizace výroby k aktuálním dodávkám materiálu
  • Práce s databázemi - SAP, Excel apod.
  • Vyjednávání s dodavateli a zákazníky
  • Hlášení nákladů, které se mají účtovat zákazníkům/dodavatelům
  • Dohled nad plánování výroby

Co požadujeme?

  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Praxe na pozici plánovače výhodou
  • Vzdělání technického směru
  • Znalost systému SAP
  • Znalost MS Office - především Excel
  • Vyjednávácí a argumentační schopnosti

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Prostředí mezinárodní firmy
  • Sick days
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost vzdělávání
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Šenov u Nového Jičína
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.