NETWORK ENGINEER S HOMEOFFICE

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš zkušenosti s budováním síťové infrastuktury? Zvládneš kompletně zajistit VPNku a v případě potřeby také zákaznický servis? Pak mi pošli životopis na vlckova@acjobs.cz Buď náš nový: NETWORK ENGINEER S HOMEOFFICE

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • tvorba síťové infrastruktury a následný zákaznický servis
  • reporting a zajištění dokumentace k projektům
  • spolupráce pří zaváděni VPN
  • správa sítí

Co požadujeme?

  • vzdělání v IT oboru
  • komunikativní AJ/NJ
  • alespoň základní znalosti sítí

Co nabízíme?

  • týdnů dovolené
  • homeoffice cca 10 dní v měsíci
  • velmi moderní pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost zkráceného úvazku
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby a zdarma
  • kvartální odměny
  • cafeterie
  • skvělá kantýna, když budeš v kanclu (výběr z několika jídel)
  • firemní akce - od sportovních, přes vědomostní kvízy až porodinné dny

    Místo Výkonu práce : Plzeň Město