IT TECHNIK SENIOR (80 - 95.000 KČ)

Neaktivní nabídka

80000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti s IT technologiemi ve výrobní společnosti? Láká vás práce pro nadnárodní společnost a domluvíte se bez problémů anglicky? Dokážete si určit priority a máte rychlé rozhodovací schopnosti? Chcete mít možnost vést tým kvalifikovaných techniků? Zašlete nám CV a pracujte jako náš IT expert na pozici: IT TECHNIK SENIOR (80 - 95.000 KČ)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • zajišťování IT technologií ve výrobních závodech
  • analýza shromáždění dat
  • návrhy zlepšení stávajících IT procesů a technologií
  • řešení IT problému ve výrobě a v rámci office
  • práce na projektových řízeních
  • podpora systému EMS

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • zkušenost se správou IT ve výrobní společnosti
  • zkušenost se systémem SAP
  • zkušenosti s modulem pro payroll - výhodou!
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • dobré rozhodovací a komunikativní schopnosti
  • schopnost určování priorit
  • ochotu cestovat v rámci výrobních závodů na Vysočině

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • jazykové vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • úpravu platu 1x ročně
  • příspěvek na stravu, dojíždění, případně ubytování
  • možnost kariérního růstu a vedení týmu
  • závodní stravování
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • lokalitu: okres Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.