PROJEKŤÁK - ELEKTRÁRNY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s elektroprojekcí vysokého napětí ideálně v elektrárenském odvětví? Domluvíte se německy, případně anglicky? Výborně, tak to mi pošlete Váš životopis! Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici PROJEKŤÁK - ELEKTRÁRNY

Pracovní náplň

  • projektování v elektrárenském odvětví
  • elektroinstalace u elektráren
  • projekty pro německy mluvící země
  • technická podpora
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektroenergetice či obdobný směr
  • praxe v oblasti elektrárenství, průmyslových rozvodů elektrické energie
  • ideálně neměcký jazyk, nebo anglický jazyk a ochota se německy učit

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvky na penzijko, stravenky

  • lokalitu: Ostrava, Plzeň nebo Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.