Hledáme lakýrníky (30-35.000 KČ)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Nabízíme práci ve stabilní společnosti, která jen vzrůstá, naskoč na ten vlak za námi :) Posílej životopis Hledáme lakýrníky (30-35.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Příprava před lakováním, poté lakování
  • Lakování různými metodami, jako například nástřikovou pistolí
  • Příprava barev a podkladů
  • Práce na dvě směny

Co požadujeme?

  • Znalost přípravy před lakováním
  • Znalost technologických postupů
  • Manipulace s vysokozdvižným vozíkem výhodou
  • Minimálně rok zkušeností na podobné pozici

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijko
  • Dotované stravování
  • Skvělý kolektiv
  • Individuální přístup

  • Místo pracoviště: Prostějov