INŽENÝR SYSTÉMOVÉ AUTOMATIZACE - ZCELA NOVÝ PROJEKT!

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

Jsi absolventem IT oboru nebo již zkušený ajťák a SQL, MSSQL, MySQL, C++ nebo Python pro tebe není jen snůška hloupě poskládaných písmen? Máš rád výzvy, možnost vlastního projevu a rozvoje nejenom na poli naší firmy, ale i za jejími hranicemi? Pak na nic nečekej, zašli mi svůj životopis a představ se nám!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Budeš primárně pozorovatelem a analytikem, který se bude snažit na základě svých pozorování příjít s projekty, které povedou ke zlepšení a hlavně automatizaci výroby
  • Budeš sledovat potřeby výroby a dalších oddělení, konzultovat návrhy, z nesmyslného udělat smysluplné a fungující
  • Smysluplné, fungující a zefektivňující procesy budeš implementovat nejenom u nás, ale i v dalších našich pobočkách celého světa
  • Budeš spolupracovat s kolegy po celém světě a vylepšovat zavedené i nové projekty
  • Je to nová pozice - tvé nastavení a neomezené možnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ - v oboru IT nebo telekomunikací
  • Znalost systémů a databází - SQL, MSSQL, MySQL
  • Programování v C#, C++ nebo Python
  • Časově flexibilní, komunikativní,prezenční a organizační schopnosti
  • Technické a analytické myšlení s notnou dávkou důvtipu
  • AJ - komunikativní slovem i písmem
  • Schopnosti samostatné práce i týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Plat nastavíme podle schopností
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občasná možnost home office
  • Prémie a bonusy
  • Práce na zcela nových projektech
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • 25 dní dovolené
  • Dotovaná strava
  • Firemní akce
  • Benefitní program
  • Občerstvení na pracovišti
  • Super kolektiv
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.