EXPEDIENT (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Bavilo by vás zpracovávat administrativu spojenou s expedicí zboží? Nevadí vám pracovat ve 3 směnném provozu? Hledáte stabilní zaměstnání? Pokud ano, neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Celosvětová výrobní společnost přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: EXPEDIENT (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • administrativní vychystávání odvozu zboží
  • koordinace expedice zboží
  • předání a kontrola přejímek a dodáků
  • práce v systému SAP, MS Excel
  • komunikace s oddělením logistiky

Co požadujeme?

  • uživatelskou znalost MS Excel
  • povědomí o fungování skladu/expedice
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • výhodou alespoň základní znalost AJ nebo NJ

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Možnost využít svozovou dopravu
  • Příspěvek na stravování, závodní kantýnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Lokalita: Brandýs nad Labem
  • Datum nástupu: dohodou