ELEKTRIKÁŘ/ ZAJIŠTĚNÉ UBYTOVÁNÍ/AŽ 45.000Kč

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme šikovné elektrikáře s praxí, ale rádi uvítáme i absolventy, kteří chtějí zahájit kariéru u stabilní společnosti. Pokud máte platnou Vyhlášku 50, jste v pohodě s 3směnným provozem, pak jste náš člověk? Dejte o sobě vědět!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Ubytování zajištěno

Pracovní náplň

  • Opravy a servis výrobních strojů
  • Preventivní údržba a opravy elektrických strojů a zařízení
  • Práce ve 3 směnném provozu/pohotovostní režim

Co požadujeme?

  • SOU elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978
  • Zkušenosti s opravou elektrických provozních zařízení
  • 3 směnný provoz

Co nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení a finanční růst
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Výhodné telefonní tarify
  • Zajištěné ubytování
  • Zajímavé bonusy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.