CNC FRÉZAŘ V ZAHRANIČÍ

Neaktivní nabídka

62000 - 68000 Kč

mzdové ohodnocení

Zahraničí – ostatní

Hledáme zkušené CNC frézaře, kteří hledají další praxi a rozvoj. Především pak nadstandartní výdělky s možností práce v zahraničí. Pokud jste precizní se smyslem pro detail a zajímají vás jemné součástky, kontaktujte mě a povím vám víc!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nadstandardně placené přesčasy

Pracovní náplň

  • Obrábění kovů v kusové výrobě
  • Programování a nastavení 5osé frézky
  • Kontrola kvalitu výrobků/ výroba jemných součástek
  • Preciznost, kvalita a detail produktu

Co požadujeme?

  • Min. SOU technického směru
  • Praxi s CNC stroji
  • Práce na 5osém frézovacím stroji
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Komunikativní znalost angličtiny/ němčiny nebo holandštiny

Co nabízíme?

  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Diety
  • Zajištěná doprava a ubytování
  • Penzijní pojištění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Holandsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.