INŽENÝR STROJNÍHO PÁJENÍ (35-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáte nové zaměstnání a je Vám blízké strojní pájení? Chcete být součástí nadnárodní společnosti s možností kariérního růstu? Nadnárodní výrobní společnost hledá nové posily na pozici INŽENÝR STROJNÍHO PÁJENÍ (35-38.000 Kč) Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • obsluha zařízeních automatického strojního pájení (zaučíme)
  • práce se selektivními pájecími stroji
  • po zaškolení provádění odborných zásahů a údržby
  • jednání s dodavateli - využití anglického jazyka
  • spolupráce na nápravných opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor elektrotechniky výhodou)
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenost se strojním pájením
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou
  • manuální zručnost, kreativní a technické myšlení
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • podporu v rozvoji - jazykové a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na dopravu
  • rozvoj a prostor pro seberealizaci
  • získání praxe se specialisty v oboru
  • podílení se na nových projektech

  • lokalitu: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.