SPECIALISTA NA KVALITU PRO ZÁKAZNÍKY S NJ, I ABSOLVENTI

Neaktivní nabídka

45000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Pokud umíš německy a záleží ti na kvalitě produktu, který zákazníkovi předáváš, tak hledáme právě tebe! Pokud se v této oblasti chceš pohybovat a být součástí přátelského týmu, na nic nečekej a pošli nám svůj životopis! Je to jen na tobě!

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky
  • Reklamace
  • Účast na auditech
  • Péče o stávající i nové zákazníky
  • Vyhodnocení kvality dodávek a sledování jejich realizace

Co požadujeme?

  • Komunikativní NJ
  • Znalost systému SAP je pro tebe výhodou
  • Praxe v automotivě je také výhodou
  • Nutná platnost Řidičského průkazu sk. B
  • Znalost FormelQ, QSB++, vzorkování k zákazníkovi v B2B-BeOn
  • Týmovost, spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13.+14. plat
  • Notebook a telefon
  • Závodní stravování nebo dotované stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kvalitní zaškolení
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Práce ve fajn kolektivu :)

  • Místo výkonu práce: Jičín