PRODUKTOVÝ INŽENÝR (AŽ 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Baví Vás při práci komunikovat anglicky? Rád byste byl součástí přípravy výroby, koordinoval její průběh a byl hlavním článkem mezi oddělením vývoje a výroby? Pak neváhejte, pozice PRODUKTOVÝ INŽENÝR čeká jen na Vás! Silná výrobní společnost s mezinárodní působností hledá nového kolegu na pozici: PRODUKTOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň

  • opora pro obchodníky, technology, kvalitu a výrobu
  • zavádění nových výrobků do výroby a vyhodnocení, jestli se zvládnou vyrobit
  • komunikace se zákazníkem
  • částečně i technologické práce
  • optimalizace a inovace technologie stávajících výrobků
  • komunikace v AJ s týmem v zahraničí
  • tvorba příslušné dokumentace
  • zprocesování štíhlé výroby
  • výjimečně služební cesta
  • práce v truFAB a truTops Boost

Co požadujeme?

  • min SŠ, VŠ výhodou – technický obor
  • vzdělání nebo prokazatelná praxe ve strojírenské firmě
  • znalost práce CAD nebo CAM (alespoň základy)
  • orientace v technické dokumentaci, v projektové dokumentaci a tvorbě technologických postupů
  • AJ na komunikativní úrovni – komunikace s týmem v zahraničí (písemná i ústní)
  • systematické myšlení a spolehlivost

Co nabízíme?

  • mzda dle dosavadních zkušeností od 30000 Kč do 50000 Kč
  • práce v mezinárodní společnosti – využití AJ
  • 40 hod týdně s přihlédnutím k ostatním kolegům (pružné rozvržení)
  • výborní kolegové, kteří Vás podrží
  • bonusy za dobře odvedenou práci
  • HO dle domluvy
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • vzdělávání (jazykové, různé certifikace)
  • firemní akce
  • místo výkonu Humpolec

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.