SERVISNÍ TECHNIK S AJ - PRŮMYSLOVÉ CHLAZENÍ (38-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Jste technický typ, který rád doplní své zkušenosti a praxi? Máte zkušenosti se servisními zásahy a vyhlášku č. 50 §6? Chladírenské technologie pro Vás nejsou cizí? Dejte nám o sobě vědět! Světový leader v oblasti rozvaděčové techniky hledá kolegy do týmu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK S AJ - PRŮMYSLOVÉ CHLAZENÍ (38-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servis, montáže a oprava zařízení
  • Výjezdy v oblasti středních Čech
  • Technická podpora zákazníků (částěčně v angličtině)
  • Agenda servisu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro, strojírenství nebo chlazení
  • Vyhlášku č. 50/1978 6§
  • Zkušenosti s opravou chladící a klimatizační techniky
  • Zkušenosti s opravou elektrozařízení
  • Anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Certifikát kategorie I. – pro práci s F-plyny a regulovanými látkami - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Služební auto, mobil, notebook
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování, penzijní a životní připojištění
  • MULTISPORT karta
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Nástup možný: IHNED
  • Lokalita: Praha nebo Střední Čechy