Koordinátor expedice

Neaktivní nabídka

až 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenost v oblasti expedice ve výrobní společnosti? Jste organizačně schopný/á a nebojíte se komunikovat s lidmi, a to i v angličtině? Chce mít možnost růstu a pracovat na zajímavých projektech? Pak mi pošlete své CV a staňte součástí skvělého týmu v mezinárodní společnosti na pozici: KOORDINÁTOR EXPEDICE (až 46.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kompletní zajištění importu a exportu
  • Přípravy zakázek dle požadavků klienta
  • Kontakt se zahraničními klienty a se státními úřady
  • Spolupráce s kolegy napříč společností

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici – výhodou
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci
  • Znalost MS Office, systém Intrastat (výhodou)
  • Orientaci v celních předpisech

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost denního využití cizího jazyka
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost kariérního rozvoje

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!