ZÁMEČNÍK – 1 SMĚNA (26-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte „zlaté české ručičky“ a jste technický typ? Chcete pracovat v příjemném a přátelském prostředí, od pondělí do pátku a navíc jen na ranní směnu? Chcete mít možnost rozvíjet své dovednosti? Pak mi pošlete svůj životopis! Česká společnost hledá posilu do dílny na pozici: ZÁMEČNÍK – 1 SMĚNA (26-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zámečnické a montážní práce ve výrobě
  • opracování dílů dle dokumentace
  • práce s výrobní dokumentací
  • práce s výrobními stroji a ručním nářadím

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání, technické zaměření výhodou
  • uvítáme praxi v oboru, ale není to podmínkou
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • manuální zručnost a technické myšlení

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • práci jen na ranní směnu, po-pá
  • uplatnění pro absolventy
  • příspěvek na stravování
  • cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu
  • odborné a jazykové kurzy

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!