TERRITORY SALES MANAGER (až 100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

Máte zkušenost s vedením týmu lidí a nastavování strategie prodeje? Umíte komunikovat anglicky? Máte prokazatelnou praxi a úspěchy z prodejního prostředí? Jste ochotný cestovat za zákazníky a prodejními týmy po ČR? Tak to hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: TERRITORY SALES MANAGER (až 100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení prodejního týmu
  • Plnění prodejních cílů v souladu s strategií společnosti
  • Posílení vztahů s oblastním a regionálním managementem
  • Zodpovědnost za efektivitu prodejního týmu
  • Monitoring a reporting konkurence
  • Tvorba a implementace prodejní strategie

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s vedením týmu lidí
  • Zkušenost z oblasti prodeje, projektového řízení výhodou
  • Znalost řízení změn výhodou
  • Ochotu cestovat za zákazníky a prodejním týmem

Co nabízíme?

  • Ohodnocení odpovídající pozici
  • Auto + mobil + notebook
  • Bonusy a prémie
  • Home Office
  • Dovolená navíc + Sick days
  • Cafeterii
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu vzdělávání

  • Nástup možný od září 2022 nebo ihned
  • Místo výkonu práce: Home office + Praha + Ostrava