ELEKTROTECHNIK ADMINiSTRÁTOR

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Hledáme schopného elektrotechnika, který spíš než ve výrobě dává přednost administrativní, kancelářské práci. Jestliže vám vyhovuje technická, organizační a zároveň komunikativní činnost neváhejte se ozvat a povím vám víc!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Administrativní činnost/ komunikace s jednotlivými odděleními
  • Práce s elektro součástkami a jejich standardizace
  • Komunikace s vývojáři na inovativních projektech
  • Práce s daty v ePLAN a SAP
  • Práce s CAD

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice
    • Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou
    • zkušenosti s ePLAN a SAP
    • Angličtinu na komunikativní úrovni
    • Orientace na detail a preciznost

Co nabízíme?

  • Motivující platové ohodnocení
  • Zajímavá práce v mezinárodní strojírenské firmě
  • Pružná pracovní doba! Hlavně, že je vše hotovo!
  • Roční bonus navíc
  • Penzijní připojištění
    • 5 týdnů dovolené
    • Různé zaměstnanecké benefity (výhodné volání,...)
    • Příspěvek na stravování/stravenky
  • Místo práce: Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.