ELEKTROPROJEKTANT SILNIC JUNIOR (30-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 50000 Kč

Máte vzdělání stavebního zaměření a prokazatelnou praxi v projektování silničních nebo dálničních staveb v oblasti elektro? Máte zájem o práci ve stabilní české společnosti a dostat k velký projektům v rámci infrastruktury? Tak to hledáme právě Vás! Stavební firma s rodinnou atmosférou hledá parťáka doo týmu na pozici ELEKTROPROJEKTANT SILNIC JUNIOR (30-50.000 Kč)

Česká firma

Pracovní náplň

  • Tvorba projektů objektů elektro (trafostanice, vedení, veř. osvětlení apod.)
  • Řešení technických náležitostí
  • Tvorba rozpočtů pro dané projekty
  • Průzkum terénu
  • Studování norem, technických podmínek
  • Spolupráce s ostatními projektanty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - silnoproudá elektrotechnika nebo telekomunikační systémy
  • Praxe na obdobné pozici VÝHODOU
  • Pokročilou zanlost AutoCad a MS Office
  • Znalost systému Civil 3D velkou výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost při práci

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní a vlmi dobře fungující firmě
  • Týden dovolené navíc
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Sick days
  • Kafeterie

  • Lokalitu: Brno
  • Nástup možný ihned