OBCHOĎÁK - ELEKTRO VN (45-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví vás vše kolem elektra? Máte obchodního ducha a řidičský průkaz sk. B? Tak nám o sobě dejte co nejdříve vědět a pošlete nám svůj životopis! Firma působící v oblasti dodávek technologie vysokého napětí hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: OBCHOĎÁK - ELEKTRO VN (45-65.000 Kč)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Přinášet nový potenciál tj. nové obchodní možnosti
  • Být v kontaktu s našimi odběrateli
  • Zjišťovat případné potřeby našich zákazníků
  • Zpracovávat cenové nabídky pro zákazníky (odběratele)
  • Spolupráce s dalšími kolegy
  • Občasná komunikace v AJ s kolegy z výrobních závodů
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti elektro
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní)
  • Znalost práce na PC, MS OFFICE
  • Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni
  • Otevřenou a komunikativní osobnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Služební AUTOMOBIL i k soukromým účelům
  • Notebook, mobil
  • Školení v ČR, zahraničí a další odborný růst
  • MULTISPORT karta
  • Neformální prostředí
  • A mnohé další...

  • Nástup možný IHNED
  • Lokalita: Praha 8