ELEKTROPROJEKTANT - NN/VN/MaR (30-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s projektováním elektrozařízení zejména pak s VN/NN či MaR? Pohyboval/a jste s v oblasti hydroenergetiky, metra nebo fotovoltaiky? Hledáte nové prostředí, kde Vaše zkušenosti najdou uplatnění? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Pražská projektová a realizační společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici: ELEKTROPROJEKTANT - NN/VN/MaR

Pracovní náplň

  • Projektování zařízení NN, VN a MaR
  • Zpracování technické dokumentace
  • Občasné služební cesty do míst realizace (ČR, Evropa)
  • Spolupráce s projektovým manažerem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Zkušenosti s MaR a automatizací – výhodou
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 10 - výhodou
  • Znalost programu ELCAD/AutoCAD
  • Znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni (převážně emailová komunikace)

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové a odborné kurzy

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!