PARŤÁK STAVBYVEDOUCÍHO NA ŽELEZNICI (45-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste absolvent anebo člověk s praxí, kterého zajímají projekty týkající se železnic a městské hromadné dopravy? Máte elektrotechnické vzdělání a jste aktivním řidičem? Nebaví Vás sedět celý den za počítačem a rádi byste pracovali v terénu? Pokud jste si na vše odpověděli ano, tak neváhejte a zašlete mi své CV ještě dnes a ucházejte se o pozici: PARŤÁK STAVBYVEDOUCÍHO NA ŽELEZNICI (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce se stavbyvedoucím
  • komunikace s objednavateli na přidělených stavbách
  • spoluúčast na tvorbě realizačního a finančního harmonogramu
  • kontrola realizovaných prací
  • účast na kontrolních dnech

Co požadujeme?

    Požadujeme:
  • SOU/SŠ v elektrotechnickém směru
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat v rámci celé republiky

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Vhodné pro absolventy
  • Možnost kariérního růstu
  • Mobilní telefon
  • Služební automobil (i k soukromému využití)

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Celá ČR
  • Kancelář: Ostrava, Olomouc, Brno, Plzeň, Praha, České Budějovice (dle bydliště)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!