MISTR ELEKTROODDĚLENÍ - 1 SMĚNA (45-55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Znojmo

Rádi neustále zlepšujete výrobní procesy? Baví vás modernizace v oblasti elektro? Chcete za sebou vidět výsledky své práce? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Česká výrobní společnost hledá posilu na pozici: MISTR ELEKTROODDĚLENÍ - 1 SMĚNA (45-55.000 KČ)

Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Plánování a řízení výrobního oddělení (20 lidí)
  • Příprava podkladů pro rozhodnutí "Vyrobit nebo nakoupit?"
  • Modernizace pracovišť a výrobních procesů
  • Úzká koordinace práce se všemi výrobními odděleními

Co požadujeme?

  • Vyhlášku 50/1978 (propadlou obnovíme)
  • Praxi na obdobní pozici
  • Praxi ve vedení lidí
  • Orientaci ve výrobních procesech a zařízeních
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba 6:00 – 14:30
  • Rodinná pracovní atmosféra
  • Dotované stravování
  • Penzijní připojištění
  • Parkovací místa u pracoviště
  • Další firemní benefity...

  • Nástup: IHNED
  • Místo výkonu práce: Hrušovany nad Jevišovkou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.