SOFTWARE ENGINEER C/C++, LINUX (až 75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

C nebo C++ je Váš profesní parťák? Orientujete se v Linuxu? Chcete být součástí týmu technologických nadšenců? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a pošlete nám své CV! Zavedená rodinná firma s vývojem a výrobou bezdrátových zařízení hledá posilu na pozici: SOFTWARE ENGINEER C/C++, LINUX (až 75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh, vývoj a údržba software
  • Rozvoj vlastní linuxové distribuce
  • Tvorba aplikací a ovladačů s využitím C, C++, Python aj.
  • Komunikace s vývojáři, testery, zákaznickou podporou
  • Spoluúčast na analýze a plánování projektových částí
  • Studium nových technologií a metod

Co požadujeme?

  • Praktickou znalost C/C++ a Linuxu (Linux kernel)
  • Zkušenost se síťovými protokoly
  • Anglický jazyk – minimálně pro čtení a psaní dokumentace
  • Nadšení a chuť se odborně rozvíjet
  • Schopnost práce v týmu a analytické myšlení
  • Výhodou zkušenost s vývojem embedded systémů

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a navíc 3 dny zdravotního volna
  • HOME OFFICE (ideálně 1x/týden v kanceláři)
  • Notebook a mobilní telefon dle svého výběru
  • Stravenky, MULTISPORT kartu
  • Externí a interní školení, jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno / celá ČR