Project / Development Manager - FOTOVOLTAIKA

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

SOLEK Group, inovátor v odvětví solární energetiky, hledá parťáka na nový projekt do development týmu! Máte zkušenosti s řízením stavebních/územních projektů? Zajímá Vás oblast fotovoltaiky? Realizujte své nápady se super týmem společnosti SOLEK!

Pracovní náplň

  • Zajištění pozemků a procesů územního řízení pro nové projekty
  • Vedení stavebního řízení (stavební povolení, územní rozhodnutí)
  • Koordinace procesu žádostí a připojení distribuční sítě
  • Podpora průběhu realizace fotovoltaických projektů
  • Spolupráce s právním a realizačním týmem

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s řízením staveb v rámci ČR
  • Znalosti problematiky stavebního práva a relevantních předpisů
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Zkušenost s fotovoltaickými projekty výhodou
  • Týmový duch a chuť pracovat na nových zajímavých projektech

Co nabízíme?

  • Práce v lukrativním dynamickém oboru
  • Možnost seberealizace na novém projektu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25 dní dovolené
  • Multisport karta

  • Lokalita: Praha 8

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.