Projektový manažer v ENERGETICE (80-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímá vás oblast energetiky? Máte zkušenosti s projektovým řízením? Láká vás možnost podílet se na mezinárodních projektech s možností cestovat? Pak neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes! Nadnárodní společnost SOLEK HOLDING SE hledá parťáka do super projekčního týmu!

Pracovní náplň

  • Projekty na budování solárních elektráren
  • Řízení projektu od A do Z
  • Komunikace se subdodavateli projektu a zákazníky
  • Nastavení systémů pro reporting a tok dat
  • Cestování pro projektových lokalitách (Chille, Rumunsko, Maďarsko)

Co požadujeme?

  • Zázemí z energetického, stavebního nebo výrobního průmyslu
  • Zkušenosti s projektovým managementem
  • Zkušenosti s reportingem a prací v Excelu (Kont. tabulky, makra)
  • Znalost Microsoft Project je výhodou
  • Dobrá úroveň angličtiny

Co nabízíme?

  • Možnost rozvoje v zajímavém a rostoucím odvětvím
  • Možnost získat cenné zahraniční zkušenosti
  • Možnost home-office
  • 25 dní dovolené
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Občerstvení na pracovišti

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.