SEŘIZOVAČ Praha-východ (38-45.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte vzdělání ve strojním nebo elektro oboru? Jste zkušení v seřizování strojů? Nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu? Chcete být součástí nadnárodní automotive společnosti? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis! Mezinárodní automotive společnost hledá posilu na pozici: SEŘIZOVAČ Praha-východ (38-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za údržbu vstřikolisu
  • Pravidelné seřizování a kontrola
  • Výměna forem
  • Zodpovědnost provádění předepsaných ošetření
  • Účast při předávání směn

Co požadujeme?

  • SOU/SOŠ ve strojním nebo elektro oboru
  • Znalosti v oblasti vstřikování plastů výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12hod směny)
  • Zodpovědnost a pozitivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Multisport karta
  • Balíček Benefit Plus 6500 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Půlroční bonus za docházku (50% mzdy)
  • Odměna za pracovní nebo životní jubilea
  • Dotovaná firemní doprava
  • Příspěvky na dětskou rekreaci až 20.750 Kč/rok

    Místo výkonu práce: Praha-východ
    Termín nástupu: IHNED/dohodou