PEGA DEVELOPER S AJ (AŽ 90.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat na implementaci zákaznických projektů? Máš povědomí o fungování Informačních systémů? Pokud ano, tak mi o sobě dej vědět! Stabilní společnost, která je na trhu už čtvrt století hledá novou posilu do týmu na pozici: PEGA DEVELOPER S AJ (AŽ 90.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Process automation v prostředí Pega platformy
  • Práce s technologií Java, React, Spring, Hibernate …
  • Dokázat analyzovat požadavky a najít optimální řešení
  • Modelování (BPMN, UM,…)
  • Práci v mezinárodním týmu

Co požadujeme?

  • Znalost Low-code platformy PEGA
  • Schopnost analyzovat požadavky, najít řešení
  • Komunikační schopnosti - v týmu, se zákazníky
  • Hodí se zkušenost s Javou, JavaScriptem, HTML, CSS
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5. týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • HOME OFFICE
  • Stravenkový paušál
  • Benefitní systém formou „cafeteria“
  • Příspěvek na dovolenou, penzijní/životní připojištěn
  • Výuku AJ nebo NJ
  • Práci na HPP

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno