KOORDINÁTOR ELEKTRO PROJEKTU (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš elektro vzdělání a schopnost řídit tým? Komunikace a hledání nejlepšího řešení je to pravé pro tebe? Jsi technicky zdatný a vyznáš se v technické dokumentaci? Výborně! Pošli nám svůj životopis a začni pracovat na pozici: KOORDINÁTOR ELEKTRO PROJEKTU (40-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Koordinace zakázky
  • Zodpovědnost za technické řešení projektu
  • Kooperace se zákazníkem a týmem vývoje
  • Technická podpora pro zákazníky

Co požadujeme?

  • Min. SŠ elektro vzdělání
  • Orientace v programu AutoCAD
  • Technická zdatnost
  • Čtení v technické/ výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Prémie a bonusy
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Firemní akce
  • Firemní notebook a mobilní telefon

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.