METHOD ENGINEER (45-65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte technické vzdělání a prokazatelnou praxi na pozici Methods specialist? Hovoříte anglicky? Jste analytický typ, zajímá Vás zdokonalování procesů ve výrobě a chcete se v této oblasti i nadále kariérně vzdělávat? Pak je tato pozice určena právě Vám! Využijte svoji pracovní příležitost u mezinárodní strojírenské společnosti na Liberecku, která hledá do svého týmu schopného a šikovného kolegu na pozici: METHOD ENGINEER (45-65.000 KČ)

Pracovní náplň

  • stanovení metod práce
  • navrhování a definování výrobních procesů
  • optimalizace procesů ve výrobě
  • měření pracovních časů
  • kontrola pracovních činností a navrhování nových metod
  • koordinace a zajištění technologické přípravy výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe na stejné pozici min. 2 roky
  • pokročilá úroveň AJ
  • pokročilá znalost PC
  • aktivní, schopnou, komunikativní a tvořivou osobnost

Co nabízíme?

  • Dynamickou práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech
  • Motivující platové ohodnocení včetně bonusového ohodnocení
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Nástup – ihned

  • Místo výkonu práce: Český Dub