VEDOUCÍ LABORATOŘE - METROLOG (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Nabízíme Vám jedinečnou pracovní příležitost na pracovní pozici Metrologa! Máte zkušenosti v oboru kvality a kontroly jakosti? Chcete se nadále v tomto oboru rozvíjet a získat nové zkušenosti? Hledáme pečlivého hráče, kterého baví činnosti spojené s řízením metrologie! Zašlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení!

Pracovní náplň

  • Pravidelné provádění evidencí měřidel, hlídání kalibračních lhůt
  • Destruktivní i nedestruktivní testy
  • Práce s databází měřících zařízení
  • Příprava a kontrola kalibrací
  • Vyhodnocování vzorků
  • Zajistit pravidelnou inventuru a referenční vzorky
  • Vedení týmu pracovníku laboratoře

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v technickém oboru
  • Zkušenost v na obdobné pozici (v oblasti chem. průmyslu velkou výhodou)
  • Znalosti IATF 16949 a MSA
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Pečlivost a samostatnost
  • Práce s PC (MS Office - pokročilejší znalost MS Excel)

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • 25 dní dovolené, sportovní a relaxační aktivity,
  • Stravování formou kantýny
  • Lokalitu: Český dub