CAx ADMINISTRATOR Praha-východ (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s CAx systémy a domluvíte se anglicky? Je pro Vás důležitá přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí? Pak neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: CAx / PLM ADMINISTRATOR Praha-východ

Pracovní náplň

  • Podpora CAx uživatelů v rámci celé společnosti
  • Instalace a konfigurace SW v prostředí Microsoftu
  • Support interních CAx systémů
  • Správa používaných zákaznických platforem
  • Monitorování a správa serverů včetně lokálních i vzdálených přístupů k aplikacím

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT nebo elektrotechniky
  • Praxe v oblasti IT/Cax administrátora
  • Praxe s PLM systémy výhoda
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 4 sick days navíc
  • Pružná pracovní doba
  • 13. mzda plat 100%
  • Příspěvek na stravné, penzijní a životní připojištění
  • Příspěvky na Multisport kartu a další odměny (např. jubilea aj.)

    Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
    Lokalita: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.