KONSTRUKTÉR S AJ (až 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Považujete se za zkušeného odborníka v oblasti strojní konstrukce a máte za sebou v tomto odvětví prokazatelnou praxi? Pracoval/a jste na zakázkách pro zahraniční klienty či v mezinárodní společnosti, kde jste využíval/a anglický jazyk? Pak je Vám tato pozice šitá na míru! Stačí už pouze zareagovat na tuto pozici zasláním Vašeho aktuálního životopisu. KONSTRUKTÉR S AJ (až 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Produktový vývoj a design včetně testování
  • Vytváření konstrukční a projektové dokumentace
  • Práce v konstrukčním 3D softwaru Inventor
  • Komunikace se zákazníky a vedením v angličtině
  • Spolupráce a komunikace v rámci výroby

Co požadujeme?

  • SŠ či VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Praxi v oblasti konstrukce alespoň 2 roky
  • Zkušenost s prací v 3D konstrukčních programech
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • Kreativní a různorodou práci
  • Teambuildingové aktivity a akce
  • Firemní jazykové i odborné kurzy
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na stravování ve firmě

  • Místo výkonu práce: Adamov
    Nástup možný ihned