PROJEKTOVÝ KONTROLER

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáš zajímavou práci se zodpovědností za svá rozhodnutí? Vyznáš se v realizaci projektů a umíš kontrolovat jejich průběh? Domluvíš se anglicky? Mezinárodní společnost s přátelským kolektivem hledá posilu do svého týmu! Pošli CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Finanční kontrola projektu v celé jeho fázi
  • Odpovědnost za obchodní část jednotlivých projektů
  • Analýza projektů v rámci celopodnikových plánů
  • Návrh dalších ekonomických řešení a scénářů
  • Efektivní komunikace s dalšími členy projektového řízení
  • Vyhodnocování a reporting dle podnikových potřeb

Co požadujeme?

  • Praxe z oblasti kontrolingu či financí
  • Zkušenosti z oblasti řízení projektů
  • Schopnost práce s daty
  • VŠ a komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 1 týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování a sport
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce - Praha - Východ

    Pokud se nebojíš přijímat nové výzvy a zodpovědnost, odešli svůj životopis ještě dnes.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.