SKLADNÍK - 13. a 14. MZDA + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti ze skladu? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu a hledáte stabilní práci? Pak hledáme přímo Vás! SKLADNÍK - 13. a 14. MZDA + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Pracovní náplň

  • vychystávání materiálu pro operátory
  • administrativa spojená s pohybem materiálu a chodem skladu
  • práce na 12 hodinové směny v nepřetržitém provozu - od 6 do 18, od 18-6

Co požadujeme?

  • zkušenosti s prací ve skladu velkou výhodou (ne podmínkou)
  • znalost práce na PC
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
  • oprávnění na VZV velkou výhodou (ne podmínkou)

Co nabízíme?

  • mzda 28 - 33 000 Kč
  • 13. a 14. mzdu
  • dopravné
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na volnočasové aktivity (masáže, sport atd)

  • místo výkonu práce: Velké Meziříčí