DESING ENGINEER (40-58.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 58000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Baví vás vývoj a design v IT? Umíte programovat? Chcete komunikovat se zahraničními kolegy v angličtině nebo v němčině? Pošlete nám životopis na pozici DESIGN ENGINEER 40-58.000 Kč!

Pracovní náplň

  • Vývoj nových produktů od zadání po sériovou výrobu
  • Spolupráce na vývoji firmwaru, hardwaru a softwarových aplikací
  • Spolupráce s kolegy ze zahraničí
  • Digitální řízení s mikrokontroléry, výkonovou část a analogové řídící obvody

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost analogové a digitální techniky
  • Pokročilou znalost PC, instalace softwaru, znalost vývojových nástrojů
  • Programování v jazyce C, CMU aplikace
  • Znalost měřících přístrojů a jejich využití
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními kolegy)

Co nabízíme?

  • Stabilitu a dlouhodobou perspektivu
  • Moderní výrobní technologie a vybavení
  • Rodinné zázemí a férové jednání
  • Stravování s možností snídaní
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní volna
  • Různé příspěvky a výhodné tarify
  • Lokalitu: Chmutovsko