Inženýr kvality (QMPP)

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s výrobní kvalitou a znáte práci s plasty? Dorozumíte se anglicky a znalost jazyka ve svém zaměstnání rád využijete? Baví vás práce v provozu a neodradí vás ani občasná práce v administrativě? Pak jste to právě vy, koho hledáme! Společnost Continental hledá posilu na pozici: Inženýr kvality (QMPP)

Pracovní náplň

  • Plánování kvality sériových projektů
  • Koordinace a optimalizace výrobních procesů
  • Zpracování statistických ukazatelů kvality (FPY, 0km, scrap)
  • Spolupráce při reklamačních řízení
  • Blokování a uvolňování výrobků i procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Pracovní zkušenosti z oblasti automotive výhodou
  • Znalosti plastů, granulátů
  • Znalost norem kvality výhodou
  • Znalost nástrojů kvality (Ishikawův diagram. 5x proč, 8D...)
  • Aktivní znalost AJ
  • Komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat
  • uživatelskou znalost Excel, SAPu výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Balíček Benefit Plus (6500 Kč/rok)
  • Multisport krata
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Brandýs nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu spilkova.continental@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!