SQM ENGINEER

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti v oddělení kvality? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Nevadí Vám pracovat na částečném home officu? Pak neváhejte a zašlete mi hned své CV! Společnost Continental hledá posilu do týmu na pozici: SQM ENGINEER

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za definované díly a dodavatele v životním cyklu výrobku
  • Plánování, inicializace a kontrola implementace nápravných opatření dodavatele
  • Spolupráce na auditu produktu vybraných nakupovaných dílů
  • Spolupráce na projektech v rámci oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektro výhodou)
  • Znalost nástrojů kvality ((PPQP, FMEA, 5S, 5x WHY, 8D...)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B2)
  • Praxe v kvalitě výhodou
  • Znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • Samostatnost, komunikativnost
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Balíček Benefit plus (6500 Kč/rok)
  • Možnost kariérního růstu

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu spilkova.continental@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!