ŠIKOVNÝ ŘIDIČ sk. C s profesním průkazem (až 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Je na Vás spoleh? Jste manuálně zručný? Nevadí Vám práce přesčas? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis! Do stabilní české firmy s mnohaletou tradicí hledáme posilu na pozici: ŠIKOVNÝ ŘIDIČ sk. C s profesním průkazem (až 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha a provoz vozu s hydraulickou rukou
  • Údržba a péče o technický stav svěřeného vozu
  • Administrativní zajištění převzetí dodávky materiálu
  • Vedení záznamu o provozu vozu

Co požadujeme?

  • Praktickou zkušenost s obsluhou vozu typu čerpadla betonu, jeřábu, bagru apod.
  • ŘP skupiny C, profesní průkaz podmínkou
  • Ochotu pracovat přesčas či o víkendu
  • Manuální zručnost
  • Čistý trestní rejstřík

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na HPP
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Příplatky za práci přesčas a o víkendech
  • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Multisport karta
  • Odměny/prémie

  • Lokalitu: Hradec Králové a okolí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.