OBSLUHA CNC SOUSTRUHU

Neaktivní nabídka

18000 - 19500 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte SŠ/SOU vzdělání obor strojírenství? Jste technicky zdatní a máte zkušenosti s obsluhou soustružnických automatů? Pokud ano, tak hledáme právě vás! Úspěšná zahraniční strojírenská společnost rozšiřující svoje stávající výrobní kapacity v ČR přijme do svého týmu nového kolegu na pozici: OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU (18 - 19.500,- KČ)

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC soustruhů
  • Příprava a seřízení zakázky
  • Příprava nástrojů
  • Práce s měřidly
  • Aktivní spolupráce na zlepšování procesů ve výrobě
  • Údržba zařízení a nástrojů

Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Flexibilitu (práce ve 3 směnném režimu)

Co nabízíme?

  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Místo pracoviště: Hodonínsko