NÁKUPČÍ VÝROBNÍHO MATERIÁLU (35 - 42.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti nákupu? Máte v tomto odvětví předchozí zkušenosti? Dorozumíte se v hovoru anglicky? Jste ještě k tomu všemu zvyklý pracovat v SAPu? Výborně! Jste náš člověk a my chceme vidět vaše CV! Významná výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: NÁKUPČÍ VÝROBNÍHO MATERIÁLU (35 - 42.000 KČ)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • plánování dodávek materiálu
  • komunikace s dodavateli a subdodavateli
  • příprava výrobních plánů
  • hlídání výrobních plánů a skladových zásob
  • správa segmentu nákup v SAP
  • snižování nákladů v oblasti nákupu
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti v nákupu/plánování výroby
  • orientace v ERP systému - SAP výhodou
  • dobrá znalost MS Office
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - velkou výhodou!
  • komunikační schopnosti
  • logické myšlení a organizovanost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní jídelna
  • Různá školení a jazykové kurzy
  • Firemní akce

  • Lokalitu Bystřice nad Pernštejnem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.