TECHNOLOG INOVÁTOR

mzdové ohodnocení

Liberec

Baví vás programování elektrotechnických zařízení? Chcete si rozšířit znalosti, naučit se nové věci a využívat angličtinu denně při práci? Pošlete nám váš životopis i v anglické verzi!!!

Pracovní náplň

  • Programování Pascalscript, VBs, základy SQL
  • Nastavování kamerových systémů (Camera, Vision)
  • Zlepšování procesů
  • Tvorba a aktualizace technické a procesní dokumentace
  • Zavádění systému ICT
  • Komunikace s ostatními odděleními závodu

Co požadujeme?

  • VŠ, obor Informatika, Mechatronika
  • Zájem o programování (Pascalscript, VBs, basic SQL programming)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost elektrotechnické dokumentace
  • Analytické a inovativní myšlení

Co nabízíme?

  • Moderní technologie
  • Možnost profesního vzdělávání a růstu
  • Roční bonusy
  • Kafeterie, příspěvky na stravování připojištění
  • Výhodnější volání
  • Akce pro zaměstnance, odměny za výročí
  • Lokalitu: Liberec