KONSTRUKTÉR STROJŮ (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Hledáte práci, kde budete technickou tváří firmy? Je vaším smyslem přinášet nápady, které umožní firmě být krok vpřed? Jste designérem komplexních strojů? Tak hledáme právě vás! Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR STROJŮ (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Tvorba návrhů a výkresů velkých jednoúčelových zařízení
  • Práce v 3D konstrukčním programu
  • Zodpovědnost za technickou dokumentaci
  • Spolupráce s obchodním oddělením a výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Zkušenosti s konstruováním jednoúčelových strojů
  • Pokročilá znalost programu AutoCAD, Inventor
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • Plat dle zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované obědy ve vlastní jídelně
  • Cafeterii
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Teambuildingy a přátelské prostředí
  • Jubilejní bonusy

  • Lokalitu: okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.