KONSTRUKTÉR ELEKTRO S §10 (40- 50.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máš elektro vzdělání a technické myšlení? Vlastníš vyhlášku s paragrafem 10? Již si na pozici elektro konstruktéra pracoval a umíš v ELCADe? Hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis a začni pracovat na pozici: KONSTRUKTÉR ELEKTRO S §10

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Zpracovávaní elektrotechnické dokumentace
  • Spolupráce na vývoji a realizace výsledků
  • Implementace změn dle požadavků výroby
  • Kompletní zodpovědnost za přidělené projekty
  • Kooperace s dalšíma odděleními
  • Podpora výroby a oddělení elektro

Co požadujeme?

  • Min. SŠ elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6, §10.
  • Praxi na obdobní pozici
  • Znalost elektrotechnické dokumentace
  • Znalost ELCAD
  • Min. základy AJ
  • Praxi s MS Office
  • Výhodou je praxe s programováním PLC a znalost systémů Engineering Base a AutoCAD

Co nabízíme?

  • Možnost dotovaného stravování na pracovišti
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvky na vzdělání
  • Příspěvky na pojištění
  • Výhodné tarify u mobilních operátorů

  • Lokalitu: mezi Břeclaví a Mikulovem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.