KONSTRUKTÉR - INVENTOR

mzdové ohodnocení

Slovensko

Máte zkušenost s konstruováním ve 3D programech? Jste technicky zdatní a rádi vymýšlíte nová technická řešení? Pak jste to Vy, koho hledáme! Slovenská společnost, zaměřená na konstrukční činnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR - INVENTOR

Pracovní náplň

  • Konstruování v 3D programu
  • Zodpovědnost za výkresovou dokumentaci
  • Tvorba návrhů jednoúčelových zařízení
  • Spolupráce s elektrotechnickým a výrobním oddělením
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost 3D programu Inventor podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou výhodou - pozice je vhodná pro absolventa VŠ
  • Týmový hráč
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Prémie
  • Podpora při stěhování
  • Nástup dle dohody
  • Lokalita: Slovensko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.