SPECIALISTA STRATEGICKÉHO NÁKUPU S AJ

Máte dobré vyjednávací schopností a oblast strategického nákupu Vám není cizí? Chcete využít při své práci angličtinu, podílet se na globálních projektech a pracovat v příjemném přátelském kolektivu? Pak tu máme příležitost právě pro Vás! Významná výrobní společnost která je ve svém oboru špičkovým profesionálem hledá z důvodu rožšíření týmu novou pracovní posilu na pozici: SPECIALISTA STRATEGICKÉHO NÁKUPU S AJ

Pracovní náplň

  • Zabezpečení správy daných komodit a dodavatelů v rámci EMEA regionu
  • Spolupráce na globálních projektech
  • Tvoření a řízení plánů eliminace rizik
  • Vyjednávání nových smluvních podmínek a jejich následná příprava
  • Komunikace s dodavateli po celém světě
  • Občasné výjezdy do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní angličtinu
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti- podmínkou
  • Znalost práce v ERP systému, MS OFFICE
  • Nadšení a zájem o práci

Co nabízíme?

  • Práci v úspěšné stabilní společnosti
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na účet Sodexo
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Neformální a přátelské prostředí
  • Práci na zajímavých projektech
  • Denní využití anglického jazyka

  • Místo výkonu práce: jihovýchodně od Olomouce