ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISU (37-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

37000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Je pro Vás důležité při práci využít znalost cizího jazyka? Máte dobré organizační schopnosti a nebojíte se je využít? Dáváte přednost práci v menší české společnosti před tlakem v zahraničním korporátu? Jestli jste i týmový hráč a jen tak Vás něco nerozhodí, pošlete svůj životopis. Česká společnost PILART s.r.o. působí na trhu již od roku 2003 a je výhradním zástupcem pro prodej dřevoobráběcích strojů značky HOLZ-HER v České republice. Nyní hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISU (37-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Plánování práce servisním technikům
  • Zajišťování technické podpory pro servisní techniky
  • Zpracování cenových nabídek
  • Objednávání náhradních dílů
  • Řešení a správa reklamací
  • Zpracování podkladů k fakturaci
  • Poradenská služba zákazníkům

Co požadujeme?

  • Nutná znalost AJ nebo NJ
  • SŠ vzdělání technického směru – výhodou
  • Předešlá praxe na podobné pozici – výhodou
  • Schopnost zvládat krizové situace
  • Zodpovědnost, samostatnost a loajalitu
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v rostoucí tuzemské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební telefon a notebook
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bonusy/prémie nad rámec mzdy
  • Možnost úpravy pracovní doby
  • Nástup: dle dohody, nejlépe co nejdříve

  • Životopisy posílejte na mail: dvoracek@pilart.cz

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.