KVALITY TECHNIK V AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Příbram

Máte zkušenosti z výrobní společnosti působící v automobilovém prostředí? Baví Vás práce s nástroji kvality a orientujete se ve výrobních technologiích? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce, který byste rádi uplatnili v praxi? Chcete se dále rozvíjet v oblasti kvality a získat praxi v rodinné společnosti působící na mezinárodní úrovni? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici: KVALITY TECHNIK V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • koordinace a administrace reklamací (dodavatelských/zákaznických)
  • kontrola věcné a termínové správnosti při vyřizování reklamací
  • spolupráce s ostatními kolegy při hodnocení dodavatelů a procesů u nich
  • podílení se na fakturaci a zpětným dodávkám
  • určování úprav dodaných komponentů
  • schvalování dílů v sériové výrobě dle dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • zkušenosti z automobilové výroby
  • znalost nástrojů kvality a metod
  • orientace v materiálech a výrobních technologií
  • pokročilá znalost anglického/německého jazyka
  • zkušenosti se SAP výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • kariérní růst napříč firmou
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Příbram

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!