SOUSTRUŽNÍK CNCéček 1 SMĚNA (I PRO ABSOLVENTY)

Neaktivní nabídka

29000 - 34000 Kč

Spolupracujeme s americkou výrobní společností, která má jednu ze svých dceřiných poboček v Brně! Ve stále rozvíjející se firmě potřebují nyní nového soustružníka, který zvládne práci na CNC strojích. Nemusíte být profesionál, absolventy zaučí naši letití odborníci! Zajímáte se o práci v oblasti výroby? Pokud ano - pošlete svůj životopis na emailovou adresu!

Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC stroje
  • Nastavení stroje a naměřování
  • Provádět výměny plátku v nástroji
  • Obrábění v systému Sinumerik

Co požadujeme?

  • Uvítáme vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenost práce s PC a s výkresovou dokumentací
  • Spolehlivost, zodpovědnost, zručnost
  • Znalost systému Sinumerik

Co nabízíme?

  • Plat dle zkušeností - až 34.000KČ
  • Bonus při nástupu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příležitost se vzdělávat v cizím jazyce přímo na firmě
  • Firemní mobilní tarif
  • Sleva na firemní výrobky
  • Závodní stravování
  • Lokalita Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.