ROZPOČTÁŘ / PŘÍPRAVÁŘ STAVEB (34-59.000 KČ)

Neaktivní nabídka

34000 - 59000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Náš tým profesionálů, který zajišťuje developerskou, architektonickou a stavitelskou činnost, hledá pečlivého a spolehlivého člověka na pozici ROZPOČTÁŘE / PŘÍPRAVÁŘE STAVEB.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za přípravu a kontrolu rozpočtů
  • Práce s projektovou dokumentací
  • Účast na výběrových řízeních
  • Komunikace s ostatnímu členy týmu

Co požadujeme?

  • VŠ FA nebo FSv - obor architektura, pozemní stavby (absolventi jsou vítáni)
  • Dobrou znalost CADových programů (AutoCAD, případně Revit)
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Orientaci v související legislativě a technických normách
  • Zájem o obor, chuť učit se novým věcem, flexibilitu, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí expandující české společnosti s velkým počtem rozmanitých zadání
  • Nástup na dobu neurčitou (ŽL, po prokázaní profesionality HPP)
  • Pohodový kolektiv
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Odborné kurzy, školení, konference pro udržení přehledu v oboru
  • Měsíční plat, jehož výše je dána zkušenostmi a výkoností uchazeče + odměny z projektů + mimořádné odměny za výkon
  • Kanceláře s klimatizací na Arbesově nám.
  • Bonusy/prémie, volno dle potřeb

  • Nástup ihned, popř. dle dohody
  • Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.