HLEDÁME PRACOVNÍKY ZE ZLÍNSKÉHO KRAJE- M/Ž

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Hledáte dlouhodobé zaměstnání? Zkuste to s námi! Jsme personální agentura zajišťující nástup přímo do kmene společností ve ZLÍNSKÉM KRAJI. Zašlete svůj životopis na hola@acjobs.cz, podrobnosti s Vámi ráda proberu telefonicky!

Pracovní náplň

  • dělnické pozice různých specializací
  • THP pozice různých odborností
  • administrativní pozice

Co požadujeme?

  • vzdělání dle Vašeho zaměření
  • ochotu pracovat
  • ochotu se dále učit

Co nabízíme?

  • zaměstnání do kmene společnosti
  • mzdu respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • benefity dle konkrétního zaměstnavatele
  • práce vhodné pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.